sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Které zahradní stavby patří mezi nejodolnější

27.2.2018

Objekty na vaší zahradě musí odolávat nepřízni počasí, a to celoročně. Nezáleží na tom, zda je jaro, léto, podzim, nebo zima. Proto potřebuje takové altány, zahradní domky, ale i jiné stavby, které dobře odolají jakémukoli nečasu. Posvítíme si proto společně, které jsou nejvhodnější.

Číst dál...

Zahrada tvoří příjemnou oázu pro relaxaci, potřebuje ale zázemí

5.2.2018

V současnosti spousta majitelů rodinných domů žije na zahradě. Tedy pokud jim to počasí alespoň trochu dovolí. Ovšem život na zahradě vyžaduje také vytvořit si tam přiměřené zázemí. Jak ho vytvořit?

Číst dál...

Zahradní domky z plastu splňují náročná kritéria

plastový domek

28.12.2017

Každá zahrada si žádá svůj zahradní domek. K dispozici jsou domky z různých materiálů, v různých velikostech, tvarech a podobách. Nikdo tak nemůže tvrdit, že by neměl k dispozici dostatečný výběr domků. Naopak existuje tolik variant domků, že si každý může vybrat takový, který dokonale padne k jeho domu.

Číst dál...

Šikovní zahradníci se neobejdou bez zahradního domku na nářadí

zahradní domek

30.10.2017

Chcete zahradničit? Spousta městských obyvatel přijde na chuť tomuto koníčku. Když celý den sedí v kanceláři, mají náročnou duševní práci, proto ve svém volném čase a o víkendu uvítají, když se mohou pohrabat v hlíně na vlastní zahradě u chaty, chalupy nebo v zahrádkářské kolonii.

Číst dál...

Kam schovat na zahradě věci a kde se posadit?

12.10.2017

Prostor pro seberealizaci je pro většinu lidí zahrada. Dospělí i děti si zde najdou spoustu zábavy. Zatímco dospělí dají většinou přednost buď odpočinku s pohledem do zeleně, nebo také práci na zušlechťování svého pozemku, pro děti je zahrada zdrojem nejrůznější zábavy.

Číst dál...

Plastový domek na zahradu? Jednoznačně ano. Uvidíte proč.

23.9.2017

Zahrada je pro většinu lidí velkým prostorem pro odpočinek. Pokud mají možnost, tráví zde spoustu času. Zároveň je to ale i možnost seberealizace, třeba v podobě zahradničení. Na každou správnou zahradu, kde někdo zahradničí, patří také kvalitní zahradní domek.

Číst dál...

Udělejte si z vaší zahrady příjemné útočiště

7.9.2017

Vaše zahrada by se měla stát vaším útočištěm před vnějším světem. Budete v ní trávit spoustu volného času. Proto byste měli věnovat zahradě hodně pozornosti a vybavit ji. Udělejte si ji k obrazu svému. Část zahrady mohou tvořit užitkové záhony, část si nechte také pro relaxaci. Uvidíte, že budete mít ze své zahrady velkou radost.

Číst dál...

Zahradní domek může sloužit i jako obytné zázemí

16.8.2017
 
Zahradní domek většina z nás zná především jako jednoduchou stavbu určenou pro uskladnění zahradního nářadí a vybavení. Možnosti zahradního domku však mohou být mnohem širší – lze je využít i jako místo pro společenské akce, odpočinek, práci nebo i jako obyvatelné chatky. 
 

Číst dál...

Co byste měli vědět o zahradních domcích

 
8.8.2017
 
Přemýšlíte, jestli by se na vašem pozemku neuplatnil zahradní domek? Tato drobná stavba může přinést velký praktický užitek, ale je třeba rozhodnout se, co od domku budete vyžadovat a jaké máte nároky, abyste si mohli zodpovědně vybrat ideální řešení. 
 

Číst dál...

Co by nemělo chybět v žádné zahradě?

2.8.2017
 
Chcete vytvořit dokonalou zahradu, ve které budete moci relaxovat nebo pracovat a ve které se budete cítit krásně vy i vaši blízcí? Projekt zahrady je náročná záležitost a je často rozumné se obrátit na odborníka. Jsou však prvky, které k perfektní zahradě patří bez diskuze. 
 

Číst dál...

I v zahradě najdou plasty své uplatnění

25.7.2017

Ačkoli by se dalo předpokládat, že v zahradě budou dominovat čistě přírodní materiály, v současnosti mají i zde velmi významné „postavení“ plasty. Využívají se pro zahradní stavby i pro různé zahradní doplňky, nářadí a vybavení. 
Kvalitních a moderních plastů se tedy rozhodně není třeba obávat ani v zahradě, protože jejich vlastnosti – jako je zejména odolnost a minimální nároky na údržbu – za to stojí. 
 

Číst dál...

Jak správně zvolit velikost zahradního domku?

19.7.2017
 
Zahradní domky se stávají fenoménem, jelikož představují velice praktické využití prostoru zahrady a mohou sloužit celé řadě účelů. Zahradní domky mohou být dřevěné, plastové, plechové nebo s omítkou a mohou mít různé tvary a rozměry. Při stavbě nebo výběru domku bychom měli vycházet právě z jeho budoucího účelu. 

Číst dál...

Bezúdržbové zahradní stavby

13.7.2017
 
Přemýšlíte o pořízení zahradního domku, pergoly, altánu, skleníku nebo jiné drobné stavby či doplňku, ale chcete řešení, do kterého nebudete muset investovat každoročně peníze, čas a práci na údržbu? Poradíme vám, jaké máte možnosti.
 

Číst dál...

Při kupování zahradního domku dejte přednost kvalitě

6.7.2017
 
Zahradní domek je skvělým pomocníkem na pozemku. Může sloužit jako úložný prostor pro zahradní náčiní, nářadí, zahradní nábytek a další věci, může se stát také místem pro dílnu či koutkem pro relaxaci nebo i provizorním obytným zázemím. 
 

Číst dál...

Fóliovník příbuzný skleníku

29.6.2017
 
Nejen ve skleníku dopřejete rostlinám vhodné podmínky pro růst. Fóliovník jako příbuzný skleníku umí rovněž vytvořit optimální klimatické podmínky. Foliovníky jsou drobné architektonické stavby, které naštěstí nepotřebují mít pevné základy. 
 

Číst dál...

Výhody a nevýhody zahradního nábytku z různých materiálů

22.6.2017
 
Chcete svou zahradní pergolu nebo altán u bazénu opatřit pěkným zahradním nábytkem? Při výběru samozřejmě záleží na designu a finančních možnostech. Velmi důležitý je však také použitý materiál. 
 

Číst dál...

Jak získat úložný prostor na zahradě a v domě?

21.2.2017
 
Potřebujete bezpečně uskladnit zahradní nábytek, nafukovací bazén, nářadí a další náčiní pro dům i zahradu, ale soustavně bojujete s nedostatkem úložného prostoru? Poradíme vám jak co nejlépe zužitkovat prostor, který vám váš pozemek nabízí.
 

Číst dál...

Zahradní domek s omítkou pro dokonalý vzhled

20.6.2017
 
Současný trh se zahradnímu domky je pestrý, co se týče nabídky z několika hledisek. Dokonce i pro ty nejnáročnější klienty je možno zvolit takovou variantu, která by se hodila. Vhodné jsou tak zahradní domky s omítkou v provedení jako je i rodinný dům. Tak zahradní domek dokonale splyne s domem.
 

Číst dál...

Kdy zvolit zahradní domek plechový

19.6.2017
 
Volba vhodného zahradního domku nemusí být snadná, protože je potřeba vybrat si vhodný materiál, také provedení, rozměry zahradního domku a spolu s tím i porovnat cenovou nabídku a mnoho dalšího. 
 

Číst dál...

Výhody dřevěných zahradních domků

16.6.2017
 
Populární jsou dřevěné zahradní domky, které ozvláštní mnohdy i poněkud fádní zahradu natolik, že se stane být o dost zajímavější. Dřevěné zahradní domky jsou opravdu vhodnou možností pro moderní zahradu, ale i tu starší, v dobové zástavě.

Číst dál...

Zahradní domek pro děti

15.6.2017
 
Rodina s dětmi by měla myslet na speciální vybavení, které se hodí mít právě pro děti. Dnes bývá obecně kritizováno, že současní děti tráví nejvíce času u počítačů a podobného vybavení, přičemž klasické venkovní hry je tolik nelákají. Je potřeba i trochu pomoci a zahradní domek pro děti je tak jednou z možných variant.
 

Číst dál...

Správný zahradní domek na nářadí

14.6.2017
 
Zahradní domky jsou součástí moderních zahrad u současných domů. Mají mnoho využití, nejčastěji se používají právě na uskladnění zahradního nářadí. Jaký typ zahradního domku pro tuto službu zvolit ideálně nemusí být vždy jednoduché a jasné rozhodnutí.
 

Číst dál...

Proč si pořídit nebo nepořídit zahradní domek

13.6.2017

Moderní bydlení v domě představuje nejen dům, ale i zahradu okolo domu. O ni je potřeba pečovat, takže i zde je nutností mít potřební vybavení a to mít také kam uložit.
 

Číst dál...

Provedení zahradního domku podle potřeby

12.6.2017

 
Protože dnes nejsou hospodářská stavení běžná, pořizují si lidé na uložení vhodné zahradní techniky a vybavení zahradní domky. Těch existuje skutečně celá řada.
 

Číst dál...

Cena za zahradní domek

24.5.2017
 
Zahradní domky jsou místem, kde se především mají ukládat věci, jako je zahradní nářadí, zahradní nábytek, ale i třeba krmivo pro zvířata, nebo kola, brusle anebo rybářské vybavení. Podle toho se také zahradní domek vybírá.
 

Číst dál...

Na co dbát při výběru zahradního domku

23.5.2017
 
Zahradní domek by se měl být vybírán uvážlivě, protože prvoplánový nákup se pak může ukázat jako nevhodný. Zahradní domek bude sloužit mnoho let, podle toho by tak měl být vybírán.
 

Číst dál...

Vhodný materiál na zahradní domek

22.5.2017

 
Zahradní domky jsou v posledních letech dost oblíbené. Stavěly a vyráběly se již dříve, ale pravdou je, že až v současné době jsou hodně často viděny a pořizovány. 
 

Číst dál...

Místo pro rýče a lopaty

19.5.2017
 
Současný obrázek klasické zahrady vypadá jinak, než třeba před dvaceti lety. Doba tehdy a dnes je odlišná, což se projevuje i ve funkci zahrady. Dříve to bylo spíše místo, odkladiště materiálu, dnes je to prostor pro relax a odpočinek, ale především pak také jistou chloubou pro majitele. 
 

Číst dál...

Typ a volba zahradního domku

18.5.2017

Výběr správného zahradního domku leží na několika důležitých faktorech a otázkách, které se budoucí majitel musí zodpovědět, pokud má zájem koupit věc, v tomto případě zahradní domek účelný. 
 

Číst dál...

Zahradní domek není jen odkladiště

17.5.2017

V dřívějších dobách nebyly zahradní domky tolik populární. Prakticky ani nebyly tolik vidět, protože pokud byla potřeba podobného stavení, bylo k dispozici hospodářské stavení u domu, anebo boudy pro nářadí v zahradních oblastech. 
 

Číst dál...

Výběr zahradního domku

16.5.2017
 
Výběr vhodného zahradního domku na zahradu se provádí z několika hledisek. Je potřeba všechny zvážit a podle toho se pro konečné řešení rozhodnout. 
 

Číst dál...

Jaké jsou populární zahradní domky

15.5.2017

Zahradní domky jsou běžnou součástí klasických zahrad moderních zástaveb a také zahrádkářských oblastí. Vyhovující je především fakt, že nabízí přesně to, co lidé potřebují na zahradách a v jejich okolí.
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody zahradních domků?

 
11.5.2017
 
Zahrady moderní doby jsou úhledné a upravené. Často jsou také chloubou majitele domu, protože se o zahradu dobře stará. Nicméně k tomu je zapotřebí mít i vhodné vybavení, které je potřeba někam uklidit. Zahradní domky jsou k tomu určeny. 
 

Číst dál...

Zahradní domek anebo úložný box?

10.5.2017

Zahrady moderní doby již nejsou skladištěm nepotřebného materiálu, ale slouží jako prostor pro pasivní i aktivní odpočinek. Jsou tak upravovány a mnozí majitelé hodně cílí na to, aby jejích zahrady byly vskutku ukázkové. 

Číst dál...

Jaký typ úložného boxu zvolit

9.5.2017
 
Zahradní úložné boxy jsou velice populární a v poslední době se také o nich hodně mluví. Úložné boxy na zahradu totiž umožňují mít zahradu uklizenou, v perfektním vzhledu. A to je důležité.
 

Číst dál...

Velikosti úložných boxů

5.5.2017
 
Není přesně dáno, jak velké mají být úložné boxy na zahradu. Velikosti určují výrobci, kteří je nabízí a také pak nepřímo spotřebitelé, kteří o ně mají větší nebo menší zájem. 
 

Číst dál...

Proč si zvolit úložný box

3.5.2017

Na zahradu je potřeba si pořídit vhodná zahradní nábytek, ale i vybavení, které přispěje k modernímu a úhlednému vzhledu zahrady. To je především zahradní úložný box.

Číst dál...

Je vhodný úložný box?

 
2.5.2017
 
Na zahradu je potřeba mít i vhodný úložný prostor. Mnoho lidí automaticky vybírá zahradní domek, přitom pro potřeby, které očekává, je ideální úložný box
 

Číst dál...

Jak využít úložné boxy na zahradě

28.4.2017
 
K zahradnímu vybavení patří také prostory, kam lez ukládat potřeby na zahradu. Existují zahradní domky, ale vhodné jsou také úložné boxy. A to z několika důvodů.
 

Číst dál...

Jaké mohou být úložné boxy

27.4.2017
 
Na zahradu patří i zahradní vybavení. Některé je možno nechávat volně, jiné je potřeba schovat. K tomu jsou určeny zahradní úložné boxy.
 

Číst dál...

Jaký vybrat úložný box na zahradu

26.4.2017

Zahrada je místem pasivního i aktivního odpočinku a k tomu jsou potřeba i různé věci, materiály a potřeby. Jenže ne pokaždé je nutné je ukládat domů, když budou potřeba zejména na zahradě a v dalších dnech opět. K tomu mohou posloužit úložné boxy.
 

Číst dál...

Jaký vybrat zahradní domek

25.4.2017

Zahradní domek je dnes běžnou součástí zahrad. Je to dáno tím, že dnes se již nestaví klasické hospodářské stavení, není potřeba tolik místa pro uložení materiálu okolo zahrady, nechovají se zvířata, takže není potřeba ani krmivo.
 

Číst dál...

Kam patří zahradní domek

24.4.2017

 
Zahradní domek, jak už označení napovídá, patří na zahradu, to není žádným překvapením. Na zahradě je však několik míst, kam by se takový zahradní domek měl umístit. 
 

Číst dál...

Volba zahradního domku

21.4.2017
 
Při rozhodování, jaký zahradní domek vybrat to nemusí být snadné. Velkou zásluhu na tom má současný trh, který přestavuje množství produktů, které jsou a ze kterých je zapotřebí vybrat ideální variantu pro daný objekt.

Číst dál...

Kam uložit zahradní vybavení a techniku

20.4.2017
 
Moderní zástavby domů již neznají dřívější hospodářská stavení. Ta sloužila především pro uložení zásob, ale i krmiva pro chovná zvířata. Jenže v dnešní době se již obvykle zvířata na maso nechovají a proto ani taková stavení nejsou potřeba.
 

Číst dál...

Jaké jsou zahradní domky

19.4.2017
 
Na zahradu moderní doby patří určitě zahradní domky. Ať už je to zahrada u domu, anebo na zahradu v zahradní, chatové oblasti. Na tyto místa jsou určené moderní zahradní domky, které se dnes vyrábí z mnoha materiálů.
 

Číst dál...

Zahradní domky mají mnoho využití

18.4.2017
 
Moderní doba určuje využití každého prostoru smysluplně tak, aby nic nebylo zbytečné a tak jsou domy zbavovány
hospodářským stavením, které se dnes normálně nepoužívá, nestaví. Namísto toho dobře fungují zahradní domky.
 

Číst dál...

Moderní zahradní domky

13.4.2017
 
To, že jsou na zahradách moderních domů vidět zahradní domky, není rozhodně dílem náhody. Je to především proto, že moderní domy nemají místa, kam ukrýt potřebný zahradní materiál a vybavení, ale i mnoho dalšího. 
 

Číst dál...

Úložné boxy jsou skvělé k bazénu

 
12.4.2017
 
Častým problémem, se kterým se lidé setkávají, je že nevědí, kam stále ukládat zahradní vybavení a materiál, který na zahradě potřebují. S tím mohou pomoci zahradní úložné boxy. Jsou ideálním řešení, jak na klasickou zahradu, ale především také k bazénům.
 

Číst dál...

K čemu všemu může posloužit zahradní domek

11.4.2017
 
Moderní zahrady v dnešní době jsou místem pro aktivní i pasivní odpočinek a také místem úhledným. Dost lidí v dnešní době investuje pro vzhled krásné zahrady velké částky, a zahrada ta působí uklizeným, svěžím a úhledným dojmem. 

Číst dál...

Jaký zvolit typ zahradního domku

10.4.2017
 
Aby zahrada byla úhledně upravená a nic ji nekazilo celkový dojem, je zapotřebí ji mít také vybavenou například a ideálně vhodným zahradním domkem. Dnes je však na trhu ohromné množství domků, proto výběr nemusí být snadný, naopak může být dost zapeklitý. 
 

Číst dál...

Dřevěné zahradní domky a jejich funkce

7.4.2017
 
Popularitu mezi zahradními domky mají jednoznačně ty dřevěné. Může za to několik faktorů a především i to, že je jich na trhu mnoho.
 

Číst dál...

Nejoblíbenější zahradní domky

6.4.2017
 
Na zahradách moderních domů jsou běžně vidět zahradní domky. Je to především proto, že novostavby nemají místa, kam se běžně zahradní technika a náčiní dá pohodlně uložit.

Číst dál...

Celoroční zahradní domek

5.4.2017

 
Uložit materiál na zahradě na jedno místo lze pohodlně a esteticky vyřešit pořízením vhodného zahradního domku. Ty jsou dnes hojně nabízeny a vyráběny právě proto, že je o ně zájem.
 

Číst dál...

Zahradní domek na nářadí

4.4.2017
 
Běžná hospodářská stavení se dnes nestaví. Co dříve bývalo tradiční, je již dnes zapomenuto. S nářadím a potřebami na zahradu je ale potřeba nějak naložit. 
 

Číst dál...

Zahradní pohovky nejsou jen pro bohaté

3.4.2017

Ač jsou poněkud vymožeností a spíše takovou variantou doplňkovou, jsou zahradní postele a pohovky ne tolik drahé, aby si je nemohli pořídit i jiní, než bohatí. Dnešní pohovky na zahradu jsou dostupné. 

Číst dál...

Výběr vhodné lavice na zahradu

 
Lavice a lavičky na zahradu patří. Ať už se vybere varianta k nábytkovému komplexu, anebo má lavička stát samotná.
 

Číst dál...

Dřevěný zahradní nábytek je stále v čele oblíbenosti

 
Na zahradu patří moderní zahradní nábytek. Existuje několik variant a také několik prototypů, nebo provedení a především pak materiálů, ze kterých se nábytek vyrábí. Jedním ze stále oblíbených je dřevo. 
 

Číst dál...

Ratanový zahradní nábytek – ano nebo ne?

Popularita výběru správného zahradního nábytku roste. A pokud je vyžadováno, aby zahradní nábytek byl nejen pevný, odolný, stylové, ale i vkusný, pak je možností zahradní nábytek ratanový.

Číst dál...

Co rozhodne o výběru zahradního nábytku

 
Výběr vhodného zahradního nábytku nemusí být snadná záležitost, existuje množství provedení zahradních nábytků, takže zvolit takový, který splňuje očekávání, nemusí být snadné
 

Číst dál...

Mýty i fakta o zahradním kovovém nábytku

 
Nábytek na zahradu by měl být především pevný, odolný, ale i skladný. Vše podstatné splňuje kovový nábytek, který má mnoho výborných vlastností. 
 

Číst dál...

Dětský nábytek má na zahradě také své místo

 Mladé rodiny a rodiny s malými dětmi by měli na svých zahradách nebo terasách mít také vhodný dětský nábytek. Pro děti tak příjemné a pohodlné, než klasický nábytek.
 

Číst dál...

Zahradní domek nebo úložný box?

 
Dnes na zahradu patří nejen zahradní nábytek, bazén a houpačka, ale i zahradní domek, nebo úložný box na zahradu. Kterou z nabízených možností zvolit?
 

Číst dál...

Zahradní úložné boxy k bazénům

 
Zahrady jsou v dnešní době spíše takovým venkovním obývacím pokojem, proto je chtějí mít majitelé uklizené, na první pohled úhledné. Mnohé usnadní právě úložné boxy.
 

Číst dál...

Jak začít s úpravou zahrady

 
Dům stojí a vás láká úprava zahrady? Čím začít správně?
 

Číst dál...

Zahradní úložné boxy nabízí mnoho

Zahrada je místem odpočinku aktivního, ale i pasivního, ale pro mnohé obyvatele také druhým domovem, obývací místností. Proto lidé vyžadují, aby byla zahrada uklizena a úhledná. 
 

Číst dál...

Dřevěné zahradní domky

Dřevo je přírodní materiál a tak dokonale zapadá na zahrady v různém provedení. Přírodní materiál vždy sedne k jinému přírodnímu materiálu. 
 

Číst dál...

Proč mít zahradní domek

 
Moderní domy v dnešní době jsou důmyslně řešeny, aby se využilo každé místo. Avšak při návrzích se nepočítá s nutným uložením zahradního materiálu a techniky potřebné k údržbě zahrady a okolí domu.  
 

Číst dál...

Výhody zahradních domků

 
Důvod k pořízení zahradního domku může být různý. Každopádně pokud se pořízení zahradního domku zdá jako zbytečnost, pak je potřeba si uvědomit, jaké výhody takový přístřešek má. 
 

Číst dál...

Moderní zahrada se neobejde bez zahradního nábytku

 
Zahrada je místem pro odpočinek, ale i zábavy a volnočasových aktivit. Když si chtějí lidé odpočinout u šálku dobré kávy, potřebují i vhodný zahradní nábytek. 
 

Číst dál...

Plechová garáž

Klasickou u nás jsou populární plechové garáže, které jsou často vidět v koloniích garáží u sídlišť a za domy některých řadových staveb. 
 

Číst dál...

Rozdíl mezi pergolou a altánem

 
Ač se jedná o zahradní, venkovní stavby, není pergola totéž, co altán. Společných znaků mohou mít dost, stejně jako těch odlišných. 
 

Číst dál...

Zastřešení příchodových cest

 
Přechod mezi domy, zejména pak ve firmách, velkých areálů, kde je nutné se pohybovat, je rozhodně příjemnější, pokud je taková cesta, chodník zastřešená. 
 

Číst dál...

Zahradní domek a jeho využití

 V dnešní době, kdy je zahrada prakticky okrasnou oblastí pro mnohoúhelné využití, a nejen skladištěm materiálu, potřebuje také dost prvků, které celkový vzhled pozvednou, jako je třeba zahradní domek. 
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.